...

 Pn-Pt: 8.00 – 17.00; Sob: 9.00 – 13.00

Adres

Bielska 67, 09-400 Płock

Telefon

+48 608 656 918

Gaśnice

Gaśnice Płock

W naszej ofercie mamy szeroki wybór gaśnic i urządzeń PPOŻ – od podręcznej gaśnicy samochodowej po specjalistyczne urządzenia samogaszące. Oferujemy także coroczne przeglądy gaśnic, a w razie potrzeby zajmiemy się ich naprawą, wymianą proszku

Do każdej gaśnicy pomożemy dobrać uchwyt, pokrowiec, stojak oraz niezbędne oznakowanie.

Pierwszy przegląd gaśnicy- gratis.

Oferujemy także agregaty gaśnicze, koce i worki ewakuacyjne.

Realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas! fasttrade@onet.eu

Gaśnice proszkowe Płock

Gaśnica proszkowa to odmiana najczęściej spotykana na rynku. Jej plusem jest z pewnością wysoka efektywność. Tego typu gaśnicą możemy gasić pożary grupy: A, B oraz C. Oznacza to, że sprawdzi się idealnie w przypadku pożarów ciał stałych, cieczy, ale i również gazów. Zasada działania tego sprzętu gaśniczego jest bardzo prosta: wewnątrz gaśnicy znajduje się specjalny proszek, który w momencie zwolnienia zaworu jest wyrzucany na zewnątrz za pomocą sprzężonego gazu – najczęściej dwutlenku węgla lub azotu. Gaśnice proszkowe mogą być stosowane do gaszenia urządzeń elektrycznych o napięciu poniżej 1000V.

Gaśnice pianowe Płock

Gaśnica pianowa jest wielokrotnego użytku. Należy systematycznie ją napełniać. Z powodzeniem stosowana jest w magazynach, czy halach produkcyjnych. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pożarami paliw, farb, lakierów czy olejów. Gaśnice pianowe z powodzeniem stosowane są w pożarach w kuchni. Idealnie sprawdzają się do olejów i tłuszczów. Gaśnice pianowe rekomendowane są do obiektów użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, biurowych, szkół, biur i urzędów. Gaśnice te mają również szerokie zastosowanie w rolnictwie oraz gaszeniu maszyn rolniczych. W gaśnicach pianowych rozróżniamy również trzy rodzaje piany ze względu na liczbę spienienia – piana ciężka, średnia oraz lekka.

Gaśnice śniegowe Płock

Gaśnice śniegowe przeznaczone są do gaszenia pożarów z grup B i C oraz urządzeń działających pod napięciem do 1000V. Gaśnic śniegowych powinniśmy używać do unieszkodliwiania pożaru: pomieszczeń technicznych jak rozdzielnie elektryczne, magazynów cieszy palnych, maszynowni, linii produkcyjnych, laboratoriów, kotłowni, hal produkcyjnych, lakierni. W przypadku gaszenia pożarów, gdzie występują urządzenia elektryczne gaśnica śniegowa jest najlepszym wyborem. Oferujemy gaśnice śniegowe o różnych pojemnościach. Każda gaśnica śniegowa posiada niezbędne atesty, które potwierdzają jej skuteczność. Co więcej, stanowi ona urządzenie bardzo proste w obsłudze.

Gaśnice samochodowe Płock

Dobra i działająca gaśnica samochodowa to podstawowe wyposażenie każdego auta, dlatego warto zainwestować w najwyższej jakości gaśnicę samochodową. Najlepszym wyborem dla samochodów osobowych są gaśnice proszkowe, które służą do gaszenia pożarów z grupy A, B i C. Charakteryzują się one największą skutecznością gaśniczą w porównaniu do innych rodzajów gaśnic o podobnej ilości substancji gaśniczej. Dodatkowo są uniwersalne i mogą gasić pożary ciał stałych, pożary cieczy, takie jak paliwo, oraz pożary gazów. Pamiętajmy, że zgodnie z rozporządzenie ministra infrastruktury wszystkie pojazdy oprócz motocykli, muszą posiadać gaśnicę w samochodzie.

Gaśnice Płock - bogata oferta gaśnic w Płocku

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gaśnic, które są dedykowane do gaszenia różnych rodzajów ognia. Tutaj możesz zakupić nie tylko gaśnice samochodowe, ale także gaśnice proszkowe, pianowe i płynowe. Zaopatrz się w gaśnicę do użytku domowego i zapewnij sobie szybką reakcję w przypadku pożaru. Oferowane przez nas gaśnice cechują się wysoką skutecznością i łatwością obsługi, co znacznie ułatwia gaszenie ognia. Jeśli nie wiesz, jaki produkt będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami, a nasi fachowcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.