...

 Pn-Pt: 8.00 – 17.00; Sob: 9.00 – 13.00

Adres

Bielska 67, 09-400 Płock

Telefon

+48 608 656 918

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez fasttrade.com.pl , w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Adres

Bielska 67, 09-400 Płock

Telefony

24 365 99 16
608 656 918
533 195 371

E-mail

fasttrade@onet.eu

Godziny otwarcia:

pn– pt: 8:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

NIP

775-240-13-72

Nasz zespół

Zespół Fast Trade to ludzie z pasją, którzy lubią swoją pracę oraz chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Założycielem i szefem firmy jest Łukasz Młudzik. Wraz z żoną, budują i rozwijają Fast Trade od 2012 roku. Według najbliższych współpracowników, Łukasz ma niezdiagnozowaną nadpobudliwość – potrafi robić kilka rzeczy na raz, każdą na najwyższym poziomie i jeszcze być na bieżąco z pracą swojego zespołu. Potrzebujesz wyszukanego towaru, na wczoraj? Odpowiadasz za budynek, który ma mieć nietypowe rozwiązania ochrony przeciwpożarowej, a Państwowa Straż Pożarna za chwilę ma być na kontroli? Łukasz naprawdę rzeczy niemożliwe robi od ręki, a cuda w ciągu kilku dni roboczych.

Łukasz Młudzik współpracuje też z fachowcami z różnych dziedzin, stąd Fast Trade świadczy wysokiej jakości usługi w takich obszarach jak bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona przeciwpożarowa, pierwsza pomoc przedmedyczna, przeglądy budowlane, kominiarskie, elektryczne itp.

 

Zapraszamy do współpracy

Prowadzisz lub dopiero otwierasz firmę? Chcesz przeszkolić pracowników – szkolenia BHP, hakowy/sygnalista, pracownik pracujący na wysokości? Wyposażasz firmę w podręczny sprzęt gaśniczy? Potrzebujesz porady, życzliwej osoby, która wyjaśni Ci w przystępny sposób, czego wymaga od Ciebie prawo? Szukasz pomocy w uzupełnieniu dokumentacji lub w przygotowaniu się na kontrolę? Chcesz odpowiednio dobrać środki ochrony indywidualnej? W Fast Trade znajdziesz fachową pomoc i ludzi, którym zależy na tym, żeby wszystko w Twojej firmie działało jak trzeba.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.