...

 Pn-Pt: 8.00 – 17.00; Sob: 9.00 – 13.00

Adres

Bielska 67, 09-400 Płock

Telefon

+48 608 656 918

Obuwie robocze i ochronne

Buty robocze Płock

Fast Trade to hurtownia wysokiej klasy obuwia roboczego, produktów bhp oraz ppoż. W asortymencie naszego działającego w Płocku sklepu są buty robocze dostosowane do potrzeb każdego pracownika. Mamy w swojej ofercie bogaty wybór obuwia zawodowego, profilaktycznego i bezpiecznego w klasie od S1 do S5. Bez względu na to, czy potrzebne są klapki dla osób pracujących w kuchni, czy buty spawalnicze w klasie S3, każdy znajdzie u nas coś dla siebie; modele klasyczne oraz sportowe, z podnoskami metalowymi lub kompozytowymi, dla mężczyzn, dla kobiet oraz unisex. Dajemy naszym Klientom szeroką tabelę rozmiarów obuwia roboczego. Dodatkowo zaletą naszego sklepu z produktami bhp i ppoż jest możliwość wyboru spośród wielu modeli oraz wariantów kolorystycznych.

W Fast Trade wiemy, że odpowiednio dobrane ubranie robocze to jeden z najważniejszych elementów stroju pracownika, który wykonuje swoje obowiązki zawodowe m.in. w terenie otwartym, na placu budowy, w hali, ale i w lokalach usługowych. Dlatego też dostarczamy naszym partnerom biznesowym z okolic Płocka i całej Polski wysokiej jakości obuwie robocze, które doskonale spisuje się w każdej sytuacji. Dzięki podeszwie wykonanej z antypoślizgowego tworzywa, a także wzmocnionej nasadzie buta roboczego, możliwe jest uniknięcie wielu wypadków. Wkładki antyprzebiciowe, dodatkowo usztywniana konstrukcja modelu oraz specjalne ochrony na kostki to tylko niektóre z akcesoriów zwiększających komfort pracy w trudnych warunkach. Zastosowanie wysokiej klasy produktów, posiadających odpowiednie certyfikaty oraz spełniających rygorystyczne normy, znaczne poprawia bezpieczeństwo środowiska pracy, niezależnie od branży, w jakiej działa przedsiębiorstwo.

Oprócz dystrybucji obuwia roboczego, w naszej ofercie posiadamy również odzież ochronną.

Realizujemy również zamówienia nietypowe, na każdy rodzaj obuwia – letniego, zimowego, gumowego.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Chcesz dobrać buty robocze do konkretnej normy, rodzaju pracy? Napisz do nas! fasttrade@onet.eu

Wysokiej klasy obuwie ochronne

Najważniejszym zadaniem obuwia używanego w czasie pracy jest ochrona stopy przed różnego rodzaju zagrożeniami. W sklepie Fast Trade dostępne są modele, które skutecznie zabezpieczą pracownika przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem substancji chemicznych, wilgoci, oparzeniami, a także wpływem niskich i wysokich temperatur. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy im możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, korzystając z usług działającej w Płocku hurtowni artykułów BHP i PPOŻ, można mieć pewność, że zamówione buty robocze zagwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy każdego pracownika.

0

Buty ochronne

0

Buty robocze

Buty robocze

Aby obuwie pracownicze skutecznie wypełniało funkcję ochronną, musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na to, by buty robocze zabezpieczały stopy przed wszystkimi czynnikami ryzyka, z jakimi związana jest praca na danym stanowisku. Jeśli więc do obowiązków pracownika należy np. wykonywanie robót na rusztowaniach umieszczonych na świeżym powietrzu, musi on posiadać obuwie z antypoślizgową podeszwą, ale i takie, które będzie odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym wilgoci. Pracownicy naszego sklepu z siedzibą w Płocku pomogą każdemu klientowi dobrać artykuły, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim zatrudnionym pracownikom.

Bezpieczeństwo i komfort

Wyposażenie pracownika należy do obowiązków jego pracodawcy. Wybierając buty robocze, warto zatroszczyć się o to, by spełniały one normy bezpieczeństwa, ale i by były wytrzymałe oraz wygodne. Nasza hurtownia z siedzibą w Płocku dostarcza klientom obuwie ochronne wykonane wyłącznie z wysokiej klasy, trwałych materiałów, takich jak m.in. zamsz, guma oraz skóra. Różnego rodzaju fasony pozwalają na wybór produktu, który doskonale sprawdzi się w specyficznych warunkach pracy. Ogromną zaletą ubrań, w tym także butów roboczych bhp dostępnych w sklepie Fast Trade, jest wysoka precyzja ich wykonania.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.