...

 Pn-Pt: 8.00 – 17.00; Sob: 9.00 – 13.00

Adres

Bielska 67, 09-400 Płock

Telefon

+48 608 656 918

Szkolenia

NOWOŚĆ ! SZKOLENIA BHP ON – LINE JUŻ DOSTĘPNE

Fast Trade nie tylko służą pomocą przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, ale też chętnie dzieli się swoją wiedzą i know-how. Świadczymy kompleksowe usługi BHP i organizujemy szkolenia przede wszystkim w Płocku i jego okolicach. W razie potrzeby rozszerzamy obszar działania firmy na teren całego kraju. Nasi eksperci to dydaktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą szkolenia indywidualne i grupowe dla pracowników z różnych branż. Wspieramy naszych partnerów biznesowych, organizując obligatoryjne szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Uczymy, jak uczyć innych, jak dobierać i stosować oferowane przez nas środki ochrony indywidualnej, jak bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki i co zrobić w razie zagrożenia. Jako jedni z nielicznych w regionie szkolimy też hakowych – sygnalistów.

Na życzenie klienta, prowadzimy również szkolenia w języku angielskim.

SZKOLENIA BHP DLA FIRM

W Fast Trade wiemy, że odpowiednie przygotowanie merytoryczne pracowników jest kluczowe, by mogli sumiennie i bezpiecznie wykonywać powierzone im obowiązki. Dlatego też nasza zlokalizowana w Płocku firma oferuje szeroki zakres usług oraz prowadzi profesjonalne szkolenia BHP. Ich tematykę zawsze dopasowujemy do konkretnej firmy, jej potrzeb, realiów, środowiska, w jakim funkcjonuje. Osoby prowadzące kursy to fachowcy, którzy od wielu lat związani są z zagadnieniami norm i przepisów, a do tego potrafią przekazać te informacje w sposób zrozumiały dla każdego.

Naszym celem są efektywne i ciekawe szkolenia, które maksymalnie angażują uczestników, a nie są tylko czasem z przymusu spędzonym na ziewaniu pod tablicą. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług, które posiadają instruktorzy firmy Fast Trade z Płocka, daje wymierne rezultaty. Pracownicy, którzy uczestniczą w prowadzonych przez nas zajęciach, to osoby w pełni przygotowane do sprawowania swoich obowiązków m.in. na takich stanowiskach, takich jak spawacz, budowlaniec czy górnik.

Oprócz szkoleń BHP firma Fast Trade z Płocka oferuje także świadczenia polegające na.in. na prowadzeniu kursów ppoż, tematycznych dotyczących pierwszej pomocy i metodyki zachowania w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostosowujemy formę kursów oraz tematykę do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszymi pracownikami w celu omówienia warunków oraz możliwości przeprowadzenia instruktarzy oraz świadczenia innych działań z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz PPOŻ.

Cennik szkoleń w języku polskim

SZKOLENIE ON – LINE
od 30zł/os

Szkolenia dla pracowników pracujących przy pracach szczególnie niebezpiecznych

Cena

prace na wysokościach

od 50zł/os

prace pod ziemią

od 50zł/os

prace w zbiornikach

od 50zł/os

prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

od 50zł/os

spawalnicze

od 50zł/os

budowlane

od 50zł/os

SZKOLENIA OKRESOWE BHP

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIA ON-LINE

pracodawców i osób kierujących pracownikami

od 50zł/os

40zł/os

pracowników administracyjno-biurowych i innych

od 35zł/os

30zł/os

pracownik inżynieryjno-techniczny

od 50zł/os

35zł/os

pracowników służby zdrowia, nauczycieli

od 40zł/os

30zł/os

pracowników robotniczych

od 30zł/os

-

Cennik szkoleń BHP w języku polskim – z racji naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta podane ceny są orientacyjne.

Opłaty za czynności nie wymienione w tabeli, ustalane są indywidualnie.

Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do negocjacji i zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.).

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas! fasttrade@onet.eu

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.